HAKKIMIZDA

Halk Hijyenik güçlü bir Türk şirketi olup yurtdışında dünya devleri ile rekabet ederek önemli başarılara imza atmış ve atmaya devam etmektedir. Bu başarıların arkasında markanın değerini ve bilinirliğini arttıran vizyon sahibi bir yönetim anlayışı bulunmaktadır. Farklı fikirlere ve yeniliklere açık olan Halk Hijyenik; mesleki, kişisel gelişim ve eğitim programları ile çalışanlarını sürekli desteklemektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı pazarında sektörün önde gelen isimlerinden olup 80‘den fazla ülkeye ihracat ile milyonlarca kullanıcının evine güvenli ve insan sağlığına duyarlı ürünler üretiyoruz.

 

Ar-Ge çalışmalarımızla sürekli geliştirdiğimiz markalarımızın ürünlerini sürdürülebilirlik çerçevesindeki sorumluluklarımızıda dahil ederek çevreye ve insana etkilerini minimum dereceye indirmek için sürekli çalışıyoruz.

 

Halk Hijyenik hali hazırda, Taffy, Gizmo, Amigos markalı çocuk bezi, Nicelady, Gizlady markalı Hijyenik ped, Dr. Pedical, Gizlife markalı  hasta bezi ve yatak koruyucu örtü, Taffy ve Gizmo markalı ıslak mendil ve şampuan, Halk Matik markalı çamaşır deterjanı ürünleri ile 80’den fazla ülkeye ihracat yapan, dünya standartlarında ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile uluslararası piyasalarda yer edinmiş,

Ar-Ge’ye ve insana yaptığı yatırımlarla sektördeki yerini sağlamlaştırarak büyümeye devam eden güçlü bir Türk şirketidir.

PLANLAMA VE ÜRETİM

28.500 m2’si kapalı, toplamda 59.000 m2 alan üzerine kurulu modern üretim tesisimizde son teknoloji yüksek hızlı üretim ve paketleme hatları ile çocuk bezinde yıllık 1.192.680.000 adet, hijyenik ped üretiminde yıllık 449.280.000 adet, hasta bezi üretiminde yıllık 30.027.520 adet kapasitesi ile ISO 9001 Kalite standartlarına uygun tam otomatik paketleme hatlarında el değmeden hijyenik bir ortamda üretim yapmaktadır.

İNSANA VE DOĞAYA DEĞER

Daha sağlıklı nesiller, doğaya karşı sorumluluk ve kaynaklarımızın daha verimli kullanılması bilinciyle hareket ediyor, tüm üretimlerimizde bu yönde araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN

Bütün paydaşlarımızla bulunduğumuz faaliyetlerimizin temelinde dürüstlük, sadakat, değer, şeffaflık ve güven bulunmaktadır. İnsanlığa, doğaya, etik değerlere saygılı, karşılıklı güven ve sadakat taahhütlerine bağlı adil bir şirket olmayı Halk Hijyenik ailesinin en temel bağı olarak görüyoruz.

Markalarımız